Главное

51,6% опитаних українців розцінюють напрям розвитку подій в Україні як частково правильний, частково неправильний - Экстренные новости Украина

03:25 15 Февраль Киев, Украина

51,6% опитаних українців розцінюють напрям розвитку подій в Україні як частково правильний, частково неправильний 51,6% опитаних українців вважають, що події в країні розвиваються у чомусь правильно, а у чомусь неправильно, свідчать результати соціологічного дослідження центру Socis "Соціально-політична ситуація в Україні", проведеного 1-10 лютого 2020 року. Так, на запитання: "Як ви вважаєте, події в Україні розвиваються у правильному чи у неправильному напрямі" 51,6% відповіли: у чомусь у правильному напрямі, а у чомусь у неправильному напрямі. При цьому вважають, що події розвиваються в правильному напрямі, 11,9% опитаних, у неправильному - 33,2% респондентів. 3,4% опитаних не змогли відповісти.

У рамках дослідження методом інтерв'ю face to face за місцем проживання було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Опитування проводилося за ознаками статі, віку, типу поселення (місто/село) та поділу на регіони. Статистична похибка дослідження: +/- 2,1% (із ймовірністю 0,95). Теги: #соцопитування #тенденції .