Главное

Аваков і Чечоткін обговорили в Італії можливість придбання кораблів для рятувальних операцій і гуманітарного розмінування - Последние новости

01:59 05 Август Киев, Украина

Аваков і Чечоткін обговорили в Італії можливість придбання кораблів для рятувальних операцій і гуманітарного розмінування Глава МВС України Арсен Аваков, глава Держслужби з НС (ДСНС) Микола Чечоткін і начальник регіонального управління морської охорони Олег Костур обговорили в Італії можливість придбання кораблів для рятувальників з одним із лідерів італійської суднобудівельної галузі - T. Mariotti та Італійським державним експортним агентством, повідомила прес-служба ДСНС. Аваков наголосив на важливості для України забезпечити спеціалізованими кораблями ДСНС і Держприкордонслужбу, а також відзначив необхідність гуманітарного розмінування, зокрема водних об'єктів. У свою чергу Чечоткін зазначив, що ДСНС зацікавлена в отриманні сучасних швидкісних рятувальних кораблів, які матимуть можливість проводити рятувальні операції на воді, зокрема у штормову погоду, водолазні роботи, роботи з гуманітарного розмінування на воді.

"Крім того, ДСНС і Держприкордонслужба висловили зацікавленість в отриманні корабля більшого класу з можливістю базування на ньому рятувального вертольота. Для Держприкордонслужби потрібні два такі кораблі, для ДСНС - один", - зазначено в прес-релізі. Кораблі такого класу планується використати як командно-штабний центр під час ліквідації надзвичайних ситуацій на морі. Як зазначається в повідомленні ДСНС, Італійське державне експортне агентство SACE може підтримати спільні українсько-італійські проекти та забезпечити їх фінансування за рахунок кредитних коштів італійських банків і уряду.