Главное

Бажаючі попрощатися з Марадоною стоять по кілька годин у черзі до президентського палацу, де виставлено труну з його тілом - Экстренные новости Украина

01:16 27 Ноябрь Киев, Украина

Бажаючі попрощатися з Марадоною стоять по кілька годин у черзі до президентського палацу, де виставлено труну з його тілом Не менше трьох годин доводиться вистоювати в черзі тим, хто вирішив попрощатися з легендарним аргентинським футболістом Дієго Марадоною, труну з тілом якого виставлено в четвер для прощання в "Рожевому будинку" - президентському палаці в Буенос-Айресі. За повідомленнями аргентинського телеканалу TN24, на момент початку церемонії прощання натовп футбольних фанатів спробував вломитися в приміщення, в результаті відбулися сутички з поліцією, одна людина отримала травми. Телеканал публікує кадри з коптерів, на яких відображено величезну чергу охочих попрощатися з легендарним футболістом. У церемонії прощання взяли участь президент Аргентини Альберто Фернандес з дружиною, міністри спорту і туризму, закордонних справ, соціального розвитку, транспорту та охорони здоров'я, а також депутати аргентинського парламенту.

Данину пам'яті легенді футболу віддали гравці низки футбольних клубів Аргентини. Очікується, що пізніше в четвер Марадону поховають, але в похоронній церемонії зможуть взяти участь лише його рідні і найближчі друзі. Матіас Моріа, агент Марадони, повідомив про його кончину 25 листопада. Пізніше Моріа висловив думку, що футболіст помер через запізніле прибуття лікарів.