Главное

Близько 10 людей загинули в результаті вибуху в порту Бейрута - Спец проект rezonans

01:57 05 Август Киев, Украина

Близько 10 людей загинули в результаті вибуху в порту Бейрута Не менше 10 людей загинули в результаті потужного вибуху, що стався у вівторок в Бейруті, повідомляє Sky News з посиланням на ліванську владу. При цьому багато ЗМІ зазначають, що кількість жертв, ймовірно, буде збільшуватися. Як повідомляє телеканал "Аль-Джазіра", посилаючись на главу МОЗ Лівану Хамада Хасана, в результаті потужного вибуху постраждали сотні людей. Вибух у бейрутському порту викликав ударну хвилю, яка завдала значної шкоди, зокрема в результаті вибуху були розбиті вікна в будинках міста.

Місцеві ЗМІ опублікували зображення та відеоматеріали, на яких люди лежать під купою уламків. Потужні вибухи відчули навіть на Кіпрі, який розташований більш ніж у 200 км від Бейрута, повідомляє кореспондент "Інтерфаксу". Жителі острова почули гуркіт і відчули, як під ногами тремтить земля. Низка ЗМІ зазначає, що вибух, зокрема, відчули жителі Нікосії і його передмість, у районах Лімасолу, а також на гірському масиві Троодос.

Два потужні вибухи прогриміли у вівторок в районі порту Бейрута. На місці події почалася сильна пожежа. Наразі там працюють пожежники і медики, зокрема з ліванського Червоного Хреста. У всіх лікарнях Бейрута поширене оповіщення бути готовими до вступу великої кількості постраждалих.

Спочатку повідомлялося, що трагічна подія сталася через пожежу на складі піротехніки. Потім міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хасан повідомив, що в порту Бейрута вибухнуло судно, завантажене піротехнікою. На кадрах користувачів соцмереж видно, як над місцем події піднімається величезна хмара у вигляді гриба, також деякі користувачі соцмереж повідомили, що офісним приміщенням, в яких вони перебували на момент вибухів, було завдано збитків.     Теги: #вибух #ліван #потерпілі .