Главное

Близько 30 людей загинули, понад 2,5 тис. постраждали в результаті вибухів в Бейруті - СМИ rezonans

01:56 05 Август Киев, Украина

Близько 30 людей загинули, понад 2,5 тис. постраждали в результаті вибухів в Бейруті Понад 25 людей загинули в результаті потужних вибухів, що прогриміли у вівторок поблизу порту в Бейруті, повідомив глава мінохоронздоров'я Лівану Хасан Хамад. За словами Хамада, ще понад 2,5 тис. постраждали. Міністр не виключив, що кількість жертв і постраждалих може збільшитися.

Ліванський Червоний Хрест також попередив, що очікується зростання кількості загиблих і постраждалих. Раніше у вівторок повідомлялося, що в портовій зоні Бейрута сталася серія вибухів, один із яких був особливо сильним. Збитків завдано багатьом міським кварталам. На місці події почалася сильна пожежа.

Нині там працюють пожежники і медики, зокрема з ліванського Червоного Хреста. Місцеві ЗМІ повідомляють про переповненість лікарень міста через велику кількість постраждалих. Деякі не можуть отримати медичну допомогу, оскільки виявилися заблоковані у власних будинках і квартирах. Як повідомляє телеканал Fox News, посилаючись на джерела, під купою уламків знаходяться машини з тілами загиблих.

Місцеві ЗМІ опублікували зображення та відеоматеріали, на яких відображені тіла людей під руїнами. Спочатку повідомлялося, що трагічна подія сталася через пожежу на складі піротехніки. Потім міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хасан повідомив, що в порту Бейрута вибухнуло судно, завантажене піротехнікою.     Теги: #вибух #жертви #ліван .