Главное

Boeing відмовилася від спільного підприємства з Embraer - Спец. Материалы

18:32 25 Апрель Киев, Украина

Boeing відмовилася від спільного підприємства з Embraer Boeing відмовилася від спільного підприємства з Embraer Корреспондент.biz, Сьогодні, 18:00 0 75 Співпраця Boeing і Embraer не склалася Сума угоди повинна була скласти 4,75 млрд доларів. Ішлося про купівлю Boeing 80% підрозділу комерційних літаків Embraer.   Американська авіакосмічна корпорація Boeing відмовилася від створення спільного підприємства із бразильським авіавиробником Embraer, яке привело б до фактичного злиття двох компаній. Про це йдеться в заяві Boeing, оприлюдненій у суботу, 25 квітня.

  Два роки тому передбачалося, що сума операції становитиме 4,75 млрд доларів. Boeing повинна була купити 80% підрозділу комерційних літаків Embraer.   "Boeing оголошує сьогодні, що скасовує транзакційну угоду з Embraer, відповідно до якої дві компанії мали намір створити новий рівень стратегічного партнерства. Сторони планували створити спільне підприємство, яке включає підрозділ комерційної авіації Embraer, і друге спільне підприємство для розвитку нових ринків для транспортного літака середньої дальності C-390 Milennium", - йдеться в заяві.

  Boeing заявляє, що реалізувала право на відмову від угоди після того, як Embraer "не виконав усі необхідні умови". Бразильський виробник відмовився продовжити крайній термін для здійснення угоди, який закінчувався 24 квітня.   Раніше у квітні Boeing оголосила про виявлення чергових неполадок у програмному забезпеченні скандальних лайнерів 737 MAX.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.