Главное

Борис Джонсон упевнений, що королівська родина Британії зможе подолати кризу - Горячие новости

03:26 15 Январь Киев, Украина

Борис Джонсон упевнений, що королівська родина Британії зможе подолати кризу Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон заявив у вівторок, що королівська родина зможе вирішити кризову ситуацію, яка виникла через рішення принца Гаррі та його дружини Меган скласти з себе королівські обов'язки. "Я абсолютно впевнений, що вони дадуть собі раду (з ситуації - ІФ)", - сказав Джонсон в ефірі BBC. "Я величезний фанат королеви і королівської родини", - зазначив прем'єр. Про своє рішення герцог і герцогиня Сассекські оголосили минулого тижня.

Перед публічною заявою вони не консультувалися з Букінгемським палацом. У палаці новину сприйняли "з приголомшенням", зазначали британські ЗМІ. Королівське подружжя заявило, що бажає стати фінансово незалежним. Нині 95% витрат герцога і герцогині Сассекських оплачує батько Гаррі - принц Чарльз, ще 5% витрат оплачуються з коштів суверенного гранту, який виділяється британським міністерством фінансів.

У понеділок королева Єлизавета II провела зустріч зі своїм онуком Гаррі, герцогом Сассекським, для обговорення його рішення покинути частину монарших зобов'язань. Зустріч відбулася у приватній садибі Віндзорів - в Сандрінґемському палаці в східній частині Англії. На ній також був присутній син королеви і батько принца Гаррі - принц Вельський Чарльз, а також його старший брат - принц Вільям.     Теги: #премєр #родина #британія #королева .