Главное

Британець намагався вкрасти чотири медичні маски: його посадили у в'язницю - Редакция rezonans.info

18:56 08 Апрель Киев, Украина

Британець намагався вкрасти чотири медичні маски: його посадили у в'язницю Британець намагався вкрасти чотири медичні маски: його посадили у в'язницю Корреспондент.net, Сьогодні, 18:21 0 47 Фото: youtube.com У Британії чоловіка посадили в тюрму за крадіжку трьох медичних масок Чоловік проник у лікарню в Лондоні і виніс звідти маски, незабаром його затримали поліцейські.   У Великій Британії чоловік спробував вкрасти медичні маски, за що його посадили в тюрму на три місяці. Про це повідомляє The Telegraph у середу, 8 квітня.   Лерун Хуссейн визнав себе винним у крадіжці.

34-річний чоловік повинен буде відсидіти в міській в'язниці 12 тижнів.   Прокурори стверджують, що крадіжка могла серйозно вплинути на стан справ у лікарні, оскільки там і так не вистачає засобів захисту. Працівники сфери охорони здоров'я підкреслюють, що побоюються за власне життя: через кризу, викликану потужним спалахом коронавірусної інфекції, місць і техніки в лікарнях просто не вистачає.   Чоловік 5 квітня проник у міську лікарню на півдні Лондона, звідки спробував забрати чотири хірургічні маски.

Його затримали поліцейські недалеко від госпіталю.   Нагадаємо, що раніше Apple випустила 20 млн медичних масок. Apple почала випускати медичні маски. Також компанія збирається виготовляти лицьові щитки для медпрацівників.

  Також повідомлялося, що в Аргентині почали друкувати маски на 3D-принтері. Викладачі і студенти, які мають вдома 3D-принтери, об'єдналися і приступили до виготовлення таких необхідних медикам масок. Готові вироби відразу доставляють у лікарні.   Новини від Корреспондент.net у Telegram.