Главное

Британська розвідка назвала нову версію появи коронавірусу - СМИ rezonans.info

08:33 06 Апрель Киев, Украина

Британська розвідка назвала нову версію появи коронавірусу Британська розвідка назвала нову версію появи коронавірусу Корреспондент.net, Сьогодні, 07:42 0 1119 Коронавірус міг стати результатом витоку з лабораторії Фахівці з Британії припускають, що коронавірус міг бути результатом витоку з уханських лабораторій. Британська розвідка розповіла нову версію появи COVID-19, пише Daily Mail. Згідно з даними, поява коронавірусу могла бути викликана витоком з китайської лабораторії. При цьому не відкидається основна версія походження із зараженням від тварини.

Зазначається, що в китайському місті Ухань, який став осередком поширення коронавірусу, є щонайменше дві лабораторії, з яких міг статися витік. Це Інститут вірусології та Уханський центр контролю захворювань. В останньому проводилися експерименти на тваринах, в тому числі, і на кажанах. Американський експерт з біобезпеки, професор Річард Ебрайт каже, що він бачив, що вчені з цих лабораторій вивчали віруси, не дотримуючись техніки безпеки.

"Для цього потрібен рівень захисту класу "чотири", а вони використовували тільки класу "два". Він забезпечує мінімальний захист від зараження", - сказав фахівець. Офіційна влада Великобританії і Китаю не визнає версію розвідки. У лютому китайські вчені повідомили, що епідемія COVID-19 почалася набагато раніше, ніж була зафіксована, - в листопаді або початку грудня 2019 року.

При цьому джерелом був не ринок Хуанань, як вважалося раніше, однак, потрапивши туди разом з "нульовим пацієнтом", вірус почав поширюватися набагато активніше. Також повідомлялося, що міжнародна група дослідників дійшла висновку, що коронавірус SARS-CoV-2, який з'явився в китайському місті Ухань, є продуктом природної еволюції, а не створеним у лабораторії патогеном. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус Європейські політики закидають США "піратство" на захисних масках У штаті Нью-Йорк від коронавірусу померли вже понад 4100 осіб Китай стверджує, що з 1 березня продав за кордон майже 4 мільярди масок В Австралії розслідують поширення коронавірусу із круїзного лайнера У Греції через коронавірус закрили ще один табір біженців СПЕЦТЕМА: Коронавірус ТЕГИ: ученые,&nbsp инфекция .