Главное

Цепкала, який виїхав в Україну, оголосили в розшук - Спец. Материалы

18:58 15 Август Киев, Украина

Цепкала, який виїхав в Україну, оголосили в розшук Цепкала, який виїхав в Україну, оголосили в розшук Корреспондент.net, Сьогодні, 17:51 0 466 Фото: euroradio.fm Зараз Цепкало перебуває в Україні Недопущений до виборів Валерій Цепкало оголошений в розшук у Білорусі та Росії. Його звинувачують у хабарництві. Колишній керівник Парку високих технологій та незареєстрований кандидат в президенти Білорусі Валерія Цепкало оголошений в розшук, повідомляє в суботу, 15 серпня, TUT.BY з посиланням на його представника Олексія Урбана. За його словами, отримана повістка, з якої випливає, що проти Цепкала порушено кримінальну справу за статтею про одержання хабара, він оголошений в розшук.

Цепкало також оголошений в розшук у Росії. Також в РФ оголошений в розшук творець Telegram-каналу NEXTA Степан Путіло. Зазначимо, Цепкало не був зареєстрований кандидатом в президенти, оскільки ЦВК визнала дійсними близько 75 тисяч підписів при належних 100 тисячах. Перед виборами він залишив Білорусь і поїхав у Росію, але пізніше приїхав в Україну, де 12 серпня оголосив про створення Фронту національного порятунку Білорусі.

Нагадаємо, до виборів у Білорусі не допустили ще одного кандидата, який користувався високою підтримкою, - Віктора Бабарика. Він і його син Едуард знаходяться під арештом. Бабарика звинувачують в легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, ухилення від сплати податків і дачі хабара повторно чи у великому розмірі. Крім того, держЗМІ Білорусі вже після виборів звинуватили Бабарика в організації заворушень.