Главное

Черговий "слуга народу" заразився COVID-19 - СМИ rezonans.info

04:26 13 Август Киев, Украина

Черговий "слуга народу" заразився COVID-19 Черговий "слуга народу" заразився COVID-19 Корреспондент.net, Сьогодні, 02:21 0 32 Фото: www.facebook.com/romagrishchuk Народний депутат України Роман Грищук Роман Грищук здав позитивний тест на коронавірус разом зі своєю дружиною. Свій стан оцінив як нормальний.   Народний депутат від партії Слуга народу Роман Грищук заразився новою коронавірусною інфекцією. Про це в четвер, 13 серпня, політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Коли ти став цифрою за статистикою захворювань на COVID-19. У нас із дружиною позитивні тести", - заявив нардеп.   Також він зізнався, що "постійні антирекорди за кількістю хворих перестали лякати; засоби особистої гігієни, соціальна дистанція, самоізоляція все більше просто слова з плакатів, а не реальні методи захисту".   "Не будьте легковажні, не повторюйте чужих помилок", - закликав Грищук і зазначив, що його стан нормальний.

Роман Грищук - член Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, співголова груп із міжпарламентських зв'язків з Турецькою Республікою та Аргентинською Республікою. Як повідомлялося, наприкінці липня народний депутат від Слуги народу, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та фінансової політики Данило Гетманцев заразився коронавірусом COVID-19.   Раніше також депутат із фракції Слуга народу Максим Перебийніс захворів на коронавірус.   Новини від Корреспондент.net у Telegram.