Главное

Чоловік створив зручний візок для дружини з інвалідністю, який заїжджає в недоступні місця - rezonans.info

03:14 07 Июль Киев, Украина

Чоловік створив зручний візок для дружини з інвалідністю, який заїжджає в недоступні місця Американець Зак Нельсон створив для своєї дружини з інвалідністю спеціальний візок, який допомагає їй заїхати в недоступні місця, про які вона раніше й не мріяла. І він виявився настільки зручним, що тепер пара планує налагодити масове виробництво. Його дружина Кембрі розповіла, що тепер завдяки винаходу чоловіка вона може проїхати багато кілометрів і не втомлюватися, а також діставатися тих місць, в які вона раніше й не планувала потрапити, передає 24 канал. Цей візок пара називає не-інвалідним, адже з ним можна заїхати майже всюди.

Тож, тепер вони планують запустити масове виробництво, щоб полегшити життя іншим людям з інвалідністю. Зазвичай, такі візки коштують практично як машина. Але, за словами Зака, їхній не-інвалідний візок коштує лише 3750 доларів. До того ж, він розвиває швидкість до 20 кілометрів на годину та є повністю електричним, а тому дуже тихий та легкий в обслуговуванні.

Так, залежно від ваги пасажира і вантажу, на одній батареї він може проїхати від 16 до 32 кілометрів, на двох – від 40 до 55 кілометрів. Нагадаємо, на Прикарпатті люди з інвалідністю зможуть отримати автівки від держави Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.

Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах. Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком.

Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна.