Главное

“Чорна п’ятниця”: Марцінків з чиновниками проінспектували Пулюя та Набережну - Экстренные новости Украина

12:5014 Февраль Киев, Украина

“Чорна п’ятниця”: Марцінків з чиновниками проінспектували Пулюя та Набережну Сьогодні, 14 лютого, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків вкотре провів “чорну п’ятницю”. Про це мер повідомив у своїй соціальній мережі. “Сьогодні була нетипова інспекція міста. Ми їхали на запрошення пані Лідії у конкретний двір на вулиці Пулюя  7.

Поспілкувалися з мешканцями, поговорили що треба зробити та визначили кілька об’єктів для ремонтів”, – пише мер. Крім того, пройшовся Марцінків з чиновниками вулицею Набережною та оглянули ті зміни, які відбуваються поруч, на дамбі. Там відновлюють газони, очищують плити, проводять зрізку дерев.  Нагадаємо, що нещодавно вони інспектували район «Майзлі». Зокрема, подивились як працює Локомотиво-ремонтний завод, поцікавились чи працює цех та чи вистачає замовлень.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Адвокат ексберкутівців Тамтури та Маринченка, яким інкримінували участь у розстрілі протестуючих на Інститутській у лютому 2014 року та яких у грудні 2019 року обміняли на громадян України, утримуваних бойовиками, заявив, що вони повернулися до Києва. І це далеко не випадковий крок. Перш за все, мене не здивує, якщо обидва ексберкутівці перебувають під озброєною охороною Національної Літопис Галицький “Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що без попередження відвідав Івано-Франківську установу виконання покарань №12 і виявив низку порушень. Водночас він вказав, що в’язниця на «пристойному рівні».

Він повідомив, що ця в’язниця «без фантастичних досягнень, але і без відвертих жахів». «З негативу — відсутні змішувачі та шланги для душу, що потече з труби, за Чому деякі люди тяжіють до накопичення зайвих речей і чому так важко їх позбутися? Не так давно я потрапила на одну з програм особистісного розвитку. І одним із практичних домашніх завдань було таке: за одне прибирання позбутися 100 зайвих речей. Ось тут я і зависла.

Це виявилося неможливою місією для мене. Це при тому, що,             Мій син та я сприймаємо зиму абсолютно по-різному. Я сумую за кучугурами снігу з мого дитинства, за тим відчуттям, коли ти залишаєш в снігу глибокі сліди, за нашестями сніжинок, які, здається, приходять у твоє місто ледь не назавжди, за засніженими вечорами, якими тато вчив мене кататися на ковзанах. Для мого сина сніг – це .