Главное

Чорна п'ятниця: Укрпошта прийняла літак з мільйоном посилок - Читать всем на rezonans

15:32 09 Декабрь Киев, Украина

Чорна п'ятниця: Укрпошта прийняла літак з мільйоном посилок Чорна п'ятниця: Укрпошта прийняла літак з мільйоном посилок Корреспондент.biz, Сьогодні, 15:17 0 12 Фото: facebook.com/ukrposhtaceo В Бориспіль прилетів літак з мільйоном посилок з чорної п'ятниці У Борисполі приземлився Boeing 747 з мільйоном посилок, замовлених у чорну п'ятницю. Допомагати сортувати і розсилати отримані посилки будуть близько 100 працівників топ-менеджменту Укрпошти. Літак Boeing 747 прилетів до Борисполя, доставивши в Україну мільйон посилок, замовлених у чорну п'ятницю. Про це заявив глава Укрпошти Ігор Смілянський у понеділок, 9 грудня.

"У четвер ми прийняли в Борисполі борт Боїнг 747 з майже мільйоном посилок на борту, як наслідок вдалих продажів чорної п'ятниці. По-перше, це круто, що наша міжнародна команда зробила такі обсяги і на експорт, і на імпорт. По-друге, зрозуміло, що такі обсяги обробити в звичайному режимі практично неможливо, особливо поки немає автоматизації... На ці вихідні близько 100 співробітників топ менеджменту і апарату центрального офісу вийшли сортувати посилки.

Це було чисто добровільно, і я хочу щиро подякувати колегам за їхню участь. Я чим зміг, також допоміг і навіть злегка попрацював постачальником піци, для відновлення після зміни", - написав Смілянський. Глава Укрпошти розповів, що відсортовувати відправлення будуть протягом усього тижня, а також розповів про досягнення в цьому. "Протягом усього цього тижня волонтери з центрального офісу і Київської дирекції, а також залучені компанії з аутсорсингу продовжать допомагати розбирати завали, а колеги в Полтаві, Одесі та Львові через перенаправлення потоків допоможуть це зробити ефективно.

Чого вже домоглися: експорт - дрібні пакети обробляємо день в день, посилки - 2-3 дні. Імпорт: прості посилки і листи також в графіку, працюємо над скороченням відставання за реєстрованими і експрес", - резюмував Смілянський. Нагадаємо, що раніше у Франції активісти заблокували рух через "чорну п'ятницю". Протестувальники розклали тюки з соломою і старі холодильники, пральні машини і плити, щоб не пустити десятки вантажівок.