Главное

Чотирьом співробітникам окупаційної "прокуратури Республіки Крим" повідомили про підозру за переслідування проукраїнських активістів - Последние новости

20:11 22 Февраль Киев, Украина

Чотирьом співробітникам окупаційної "прокуратури Республіки Крим" повідомили про підозру за переслідування проукраїнських активістів Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру чотирьом співробітникам незаконно створеної "прокуратури Республіки Крим". "Прокурорів" підозрюють за ч.1 ст. 438 КК України (порушення законів і звичаїв війни), повідомляє прес-служба прокуратури Криму. Слідство встановило, що підозрювані, реалізуючи окупаційну політику, спрямовану на переслідування проукраїнського населення півострова, і розуміючи, що на території Криму діють виключно норми законодавства України, порушили заборону на переслідування осіб, які перебувають під захистом Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року за дії, вчинені до початку окупації.

Також підозрювані "прокурори" під час кримінального переслідування проукраїнських активістів за нібито організацію масових заворушень незаконно застосовували кримінальне законодавство Росії. "Троє "прокурорів" незаконно створеної прокуратури Республіки Крим протягом року систематично клопотали перед "судом" про обрання та продовження утримання під вартою одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу. Один із "прокурорів відділу" підтримував державне обвинувачення в судових засіданнях і брав участь у судових дебатах, безпідставно звинувачуючи людину в злочині, якого та не скоювала. В результаті цих дій, "суд" засудив одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу до 8 років позбавлення волі", - повідомляє прокуратура АР Крим.