Главное

Covid 19 – не перешкода: Прикарпатський онкологічний центр працює у звичному режимі - Читать в rezonans.info

00:19 24 Ноябрь Киев, Украина

Covid 19 – не перешкода: Прикарпатський онкологічний центр працює у звичному режимі - Читать в rezonans.info КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» працює в плановому порядку в умовах пандемії коронавірусної інфекції Covid 19. Заклад дотримується усіх можливих карантинних та протиепідеміологічних заходів, оскільки лікування онкологічних захворювань, згідно з наказом МОЗ України прирівняли до невідкладних станів, повідомляється на сторінці центру. У закладі здійснюються усі консультативно- діагностичні та лікувальні заходи в повному обсязі. Пацієнту при зверненні необхідно мати електронне скерування від сімейного лікаря на консультацію до лікаря-онколога.

«Не зволікайте! Не відтерміновуйте обстеження та лікування! При появі підозрілих симптомів та неможливості отримати необхідну допомогу за місцем проживання, оскільки більшість центральних районних та міських лікарень задіяні в лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією, звертайтеся в КНП»Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради».  При  підозрі або виявленні пухлинної патології, ви будете дообстежені та отримаєте необхідне лікування», – йдеться у повідомленні. Також в онкологічному центрі нагадують, що своєчасно діагностована та пролікована пухлинна патологія  на ранніх стадіях  дозволяє отримати максимальний шанс на одужання. Втім декілька останніх місяців спостерігається тенденція до значного  зниження пацієнтів, які отримали медичну допомогу в закладі. Це пов’язують зі страхом перед коронавірусною інфекцією, а також неправдивою інформованістю на місцях про роботу закладу.

Тож, за прогнозами медиків, варто очікувати значне зростання занедбаних форм онкологічних захворювань, що значно знизить ефективність лікування таких пацієнтів. Уточнити деталі консультації та прийому  можна за телефонами –  0342-75-91-77, моб.тел. 067-566-42-63. Нагадаємо, що Кабмін передав на дороги 62 мільйони із програми МОЗ по онкозахворюванням.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Вже понад пів року у світі лютує коронавірус. Хвороба, яку він викликає, за найбільш оптимістичними прогнозами, супроводжуватиме людство ще щонайменше рік. З часу появи вірусу COVID-19 зафіксували у 54 мільйонів жителів планети, з них 34 мільйони одужали, а 1,3 мільйона – на жаль, померли. Пандемія викликала у людей різну реакцію.

Дехто, побоюючись за своє життя Я щодня гуляю тут зі своїм собакою. Взад-вперед. Туди-сюди. Тут ходимо тільки ми: я і собака.

Краєвид щоразу однаковий: шипшиновий кущ, дві берези, молодий дубок, тернові хащі, високий паркан – і назад у зворотному порядку. Хіба, може, листу на тому всьому щодня стає все менше, а шипшинові ягідки все більше морщаться і тьмяніють.  А сьогодні Ми всі живемо всередині казки. Казки про втрачений час в умовах пандемії. І її сюжет розгортається за законами ситкому, коли логіка наступних подій визначається попередніми вчинками персонажів.

Володимир Зеленський захворів на COVID-19. Його госпіталізовано до «Феофанії» з симптомами, з якими посполитому українцеві дай Боже встановити постійний контакт з сімейним лікарем. Зі спецпалати (про відсутність яких              Якось на одній із наших пар під час мого навчання філфаці письменник Степан Процюк розповідав нам про Лесю Українку та її «Кассандру». Він звернув увагу на двох героїв цього твору: саму Кассандру та її брата Гелена.