Главное

ЦВК Грузії оприлюднила підсумки другого туру парламентських виборів – у всіх 17 мажоритарних округах перемогли кандидати "Грузинської мрії" - Спец проект rezonans

16:33 22 Ноябрь Киев, Украина

ЦВК Грузії оприлюднила підсумки другого туру парламентських виборів – у всіх 17 мажоритарних округах перемогли кандидати "Грузинської мрії" Центральна виборча комісія Грузії в неділю оприлюднила попередні дані результатів голосування в другому турі парламентських виборів у 17 одномандатних виборчих округах, згідно з якими в усіх 17 округах перемогли кандидати в мажоритарні депутати від правлячої партії "Грузинська мрія". "Вибори, що відбулися в суботу, пройшли в спокійній обстановці без будь-яких серйозних порушень", – сказала на брифінгу виконувач обов'язків прес-спікера ЦВК Натія Іоселіані. Кандидати восьми опозиційних партій, що пройшли до парламенту, на знак протесту через "сфальсифіковані владою" 31 жовтня вибори, що відбулися в суботу мажоритарних виборах не брали участь. "У новому парламенті правляча партія "Грузинська мрія" отримає 90 депутатських мандатів, а вісім опозиційних партій – 60 мандатів.

Ми знову пропонуємо опозиції відмовитися від бойкоту і повернутися до політичної діяльності в парламенті", – заявив журналістам виконавчий секретар "Грузинської мрії" Іраклій Кобахідзе. Наступного тижня за посередництва акредитованих у Грузії дипломатів відбудеться третя зустріч представників опозиції та "Грузинської мрії". На попередніх двох зустрічах лідери опозиції вимагали призначення нових парламентських виборів, в іншому разі вони відмовляються визнавати підсумки виборів, що відбулися 31 жовтня, і отримувати депутатські мандати. Теги: #грузія .