Главное

Далай-лама розкрив секрет, як не відчувати розчарування - Последние новости

04:18 15 Январь Киев, Украина

Далай-лама розкрив секрет, як не відчувати розчарування Далай-лама розкрив секрет, як не відчувати розчарування Корреспондент.net, Сьогодні, 01:57 0 73 Лідер тибетських буддистів Далай-лама На предмет свого бажання Далай-лама радить дивитися без емоцій, які затуманюють реальність.   Людям слід аналізувати свої бажання, оскільки це зробить їх більш реалістичними. Про це, виступаючи в індійському інституті менеджменту в Бодхгає, заявив Далай-лама, передає РИА Новости.   Духовний лідер послідовників тибетського буддизму впевнений, що в такому випадку люди почнуть домагатися бажаного і не відчувати розчарування і гніву від нездійснених надій.

  На предмет свого бажання Далай-лама радить дивитися з різних сторін, без емоцій, які затуманюють реальність. Спочатку слід заспокоїти свій розум, а потім аналізувати, пояснив він.   "Наш розум знаходиться під значним впливом невідання. Деякі наші очікування реалістичні, інші - не відповідають дійсності.

Тому необхідно аналізувати, коли потрібно чогось домогтися", - підкреслив Далай-лама.   Далай-лама закликав Україну і РФ думати про взаємну користь   Нагадаємо, раніше Mercedes довелося вибачатися за цитату Далай-лами в рекламі.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.