Главное

Держприкордонслужба України з'ясовує обставини затримання російськими прикордонниками судна з українцями в Азовському морі - Горячие новости

21:30 15 Февраль Киев, Украина

Держприкордонслужба України з'ясовує обставини затримання російськими прикордонниками судна з українцями в Азовському морі Державна прикордонна служба України з'ясовує обставини затримання в Азовському морі ФСБ РФ маломірного судна з чотирма громадянами України на борту, повідомив спікер відомства Андрій Демченко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна". "Ми бачили цю інформацію, зараз проводимо детальну перевірку, щоб встановити всі обставини і особи тих людей, які були на цьому човні. Попередньо можу сказати, що факт підтверджується. На жаль, наразі "мала навігація" ще не почалася, і не виключено, що це судно або корабель чи катер вийшов за місця базування", - сказав Демченко.

Він додав, що складність ситуації в Азовському морі в тому, що це внутрішні води двох країн. "Обставини ми зараз з'ясовуємо, і те, звідки саме вийшов катер. Попередньо нам відомі прізвища тих, хто там міг бути, всі деталі з'ясовуємо", - зазначив спікер Держприкордонслужби України. Раніше прес-служба прикордонного управління ФСБ Росії в Криму повідомила про затримання маломірного судна з чотирма громадянами України на борту без документів у західній частині Азовського моря.

"Капітан судна не виконав вимогу прикордонного наряду про зупинення і зробив спробу втекти. Під час огляду плавзасобу виявлено понад 290 штук камбали-калкан, а також незаконне знаряддя лову – ставну сітку. При цьому реєстраційні документи на судно, зокрема на право вилову водних біологічних ресурсів, у затриманих були відсутні", - йдеться в прес-релізі. Судно і рибалок-українців доправили в порт Керчі для розгляду.