Главное

Для участі 30 червня в ЗНО з української мови та літератури зареєструвалися понад 370 тис. осіб - Расследование редакции

08:51 30 Июнь Киев, Украина

Для участі 30 червня в ЗНО з української мови та літератури зареєструвалися понад 370 тис. осіб У вівторок, 30 червня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури, для участі зареєструвалося 369 562 особи, повідомили в Міністерстві освіти і науки України. "Для проходження тесту зареєструвалися 369 562 особи, для яких створено 24 970 аудиторій у 1522 пунктах тестування", - йдеться в повідомленні на сторінці міністерства в Фейсбуці. У Міносвіти нагадали, що для участі в тестуванні з собою необхідно взяти позначені документи і дотримуватися встановлених правил. Також чиновники додали, що за рекомендаціями медиків необхідно дотримуватися правил соціального дистанціювання.

"Бажаємо кожному учаснику і учасниці в безпечних умовах показати свій кращий результат на ЗНО", - побажали в міністерстві. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов на своїй сторінці в Фейсбуці нагадав правила проведення ЗНО. Зокрема він підкреслив, що для уникнення скупчення біля входу в пункт тестування допуск учасників до пункту почнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. "Цього, як показало попереднє тестування, досить, щоб всі учасники своєчасно пройшли термометрію та ідентифікацію учасників ЗНО", - написав Горбачов.