Главное

Для власних потреб: на Прикарпатті літня жінка вирощувала снодійний мак - СМИ rezonans.info

20:03 14 Июль Киев, Украина

Для власних потреб: на Прикарпатті літня жінка вирощувала снодійний мак Минулої доби, 13 липня, дільничні офіцери поліції Городенківського відділення поліції на присадибній ділянці 56-річної мешканки району виявили та вилучили близько 150 рослин снодійного маку. Як вказує жінка, мак вирощувала для власних потреб, інформує Поліція Івано-Франківської області.  Ще два факти незаконно вирощування снодійного маку задокументували поліцейські Рогатинщини. Дві мешканки району вирощували на територіях свої господарств понад 1200 рослин маку. Вилучені рослини направили на проведення експертизи.

За фактом незаконного посіву або вирощування снотворного маку чи конопель слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 Кримінального Кодексу України. До слова, з початку проведення операції «Мак» працівники поліції здійснили близько 3900 перевірок земельних ділянок та сільськогосподарських підприємств.

По виявленим фактам слідчі підрозділи поліції відкрили 44 кримінальні провадження за ст. 310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Нагадаємо, 62-річна прикарпатка вирощувала снодійний мак – його вилучила поліція.   Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Державна політика останніми тижнями відзначається апеляцією до історичної пам’яті.

Щоправда, далеко не в тому вигляді, який дозволяв би сподіватися на консолідацію нації. Варто нагадати, що в Росії минулого тижня вступили в силу конституційні поправки, які, серед іншого, передбачають «захист історичної пам’яті». З огляду на те, що РФ визначила себе спадкоємицею СРСР, для України та інших  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34).

В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю.

Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним.

Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів.

І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити.