Главное

Дорожники запевняють, що проїзд дорогами державного значення Івано-Франківської області забезпечений - Горячие новости

14:41 03 Декабрь Киев, Украина

Дорожники запевняють, що проїзд дорогами державного значення Івано-Франківської області забезпечений Сьогодні, 3 грудня, станом на 8.00 годину ранку проїзд дорогами державного значення Івано-Франківської області забезпечений. Про це йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Підприємства, що відповідають за їх експлуатаційне утримання, працювали цілодобово. Для боротьби з ожеледицею протягом доби задіяно 61 одиниця техніки, 86 працівників, використано 195 т солі та 374 т піщано-сольової суміші.

Найгарячішою була робота минулого вечора.

“Служба автомобільних доріг в області координувала роботу підрядних підприємств із забезпечення проїзду дорогами державного значення“, – йдеться в повідомленні. 
Читайте також: У Карпатах випало 16 сантиметрів снігу (фото) Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!             У двадцятому столітті нас так мотало і шматувало вітром історії та чужих імперій, що дивно, як ми вціліли, ще й відновили свою державність. Ми виживали всупереч, а не завдяки, і робили це так довго, що почали наївно сподіватися, що нам усе минеться. Що би ми не зробили, віримо, що усе якось та й буде Авторитетні соціологи з Фонду «Демократичні ініціативи» та КМІС дійшли висновку, що медовий місяць Володимира Зеленського з українським суспільством завершився.

Про це свідчить низка даних у опитуванні, яким підбили підсумки першого півріччя перебування шостого президента при владі (https://dif.org.ua/article/gromadska-dumka-listopad-2019). Природно, постає питання, що буде далі. Говорити про наростаюче незадоволення роботою нової влади, звісно, можна, проте воно не Літопис Галицький «Не буде ні районів, ні РДА, ні ОДА, – Шмигаль розповів, як житиме Прикарпаття після місцевих виборів… Очільник Прикарпаття розповів і про переваги “влади на місцях”. “Це скоротить доступ людям до влади.

Вже не потрібно буде ходити колами і не знати, з ким говорити – чи з головою РДА, чи з головою райради, До нас часто звертаються різні люди із проблемами та питаннями, які пропонують висвітлити. Ці звернення багато потім хтось трактує і називає «замовленням». Навіть ті, хто звертаються. Я не ображаюся (тому що люди іноді просто не вміють висловитися), але поправляю: ви не замовили, ви звернулися із питанням, а ми вирішили взятися за цю тему, тому що .