Главное

Дубілет пояснив, що слова про перепис населення на окупованих територіях за допомогою супутника були вирвані з контексту - Читать в rezonans.info

19:04 14 Февраль Киев, Украина

Дубілет пояснив, що слова про перепис населення на окупованих територіях за допомогою супутника були вирвані з контексту Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет заявив, що під час зустрічі з представниками ООН обговорював їхній досвід підрахунку населення в Афганістані й можливість проведення такої оцінки на окупованих територіях Криму і Донбасу. "В інтернеті розповсюдилась новина про те, що ми ніби плануємо провести перепис населення на окупованих територіях через супутник. Давайте я розповім, як було насправді. Під час інтерв’ю журналіст спитав у мене щодо зустрічі з представниками ООН, яку ми проводили нещодавно у Києві", - написав Дубілет на сторінці у Facebook у п'ятницю.

Він пояснив, що під час зустрічі обговорювалася тема підрахунку населення на окупованих територіях. "Представники ООН розповіли, що у них є досвід такої оцінки на територіях Афганістану та деяких інших гарячих точках через супутник, і що вони можуть допомогти нам безкоштовно з цим проектом. Вирішили, що треба вивчити, наскільки це можливо", - йдеться в повідомленні. Міністр наголосив, що, в свою чергу, в інтернеті поширився лише заголовок, без контексту вище.

"Частина почали писати, що ми хочемо витратити на це якісь шалені бюджети, частина просто вирішила, що я якийсь космонавт. Ех, іноді не вистачає мені досвіду, щоб не говорити те, що може розійтись неправильними заголовками", - підсумував Дубілет. Як повідомлялося, в січні 2020 року Дубілет озвучив дані електронного перепису, згідно з якими чисельність населення України становила 37 млн 289 тис. осіб (станом на 1 грудня 2019 року).