Главное

Двоє педагогів з Івано-Франківська увійшли до топ-50 вчителів України - Экстренные новости

15:41 15 Август Киев, Украина

Двоє педагогів з Івано-Франківська увійшли до топ-50 вчителів України - Экстренные новости Оголошено ТОП-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine. Серед них і дві педагогині із закладів освіти Івано-Франківська. Аліса Павлюк, вчителька початкових класів Початкової школа № 26 Івано-Франківської міської ради, яка вже вдруге поспіль є номінанткою даної премії. Аліса Павлюк – новатор, генератор ідей, учасниця експериментальних проектів, обласних, всеукраїнських форумів педновацій, міжнародних конференцій, конкурсів та Всеукраїнських інтернет-олімпіад.

Постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність, про що свідчать численні сертифікати про проходження курсів від освітнього проекту EdEra, платформ дистанційного навчання Prometheus, ВУМ on-line (Відкритий Університет Майдану) та свідоцтва про участь у вебінарах від освітніх проектів «Всеосвіта» та «На Урок». Аліса з 2016 року вперше в місті та області почала запроваджувати технологію «Smart Kids» в освітньому процесі учнів початкової школи. Але головним своїм досягненням вважає створення власного середовища дослідницького навчання «Балансування». Воно опубліковане на міжнародній платформі для вчителів STEAM-предметів Go-Lab та є єдиним із 16 середовищ з українським контентом, впровадженим в освітній процес.

«Після того як минулого року потрапила до ТОП-50 (тепер це моє найвагоміше досягнення), я зрозуміла, що рухаюся в правильному напрямку, і з ще більшим натхненням почала працювати». Леся Павлюк, вчителька початкових класів Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», тренер НУШ. Леся працювала з інклюзивним класом. На уроках вона регулярно застосовує мнемотехніку.

Вони з учнями постійно вчать вірші, пишуть перекази, запам’ятовують склад числа, терміни та іншу теоретичну інформацію. Також вчителька має власний шкільний гурток з мнемотехніки. А цього навчального року керувала майстернею освітніх інновацій вчителів початкових класів Івано-Франківська. «На уроках часто жартую, дозволяю пожартувати дітям, ми разом сміємося, але все в міру, звичайно.

Я взагалі вважаю, що почуття гумору допомагає краще вчитися». Читайте також: ЗНО на 200 – який вибір роблять прикарпатські рекордсмени Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! На свій день народження я дізналася, що хвора на COVID-19. Я тверезо розуміла, що вірус поширюється дуже активно, статистика росте щодня і рано чи пізно я на нього перехворію. Думала, я молода 22-річна дівчина, правильно харчуюся, регулярно займаюся спортом, ніяких болячок не маю.

Перенесу його легко! Почалося з того, що якось вранці мене почало турбувати Президентські вибори в Білорусі отримали драматичне продовження. Характер протестів цього разу суттєво відрізняється від попередніх, ситуація виглядає іншою навіть порівняно з Плошчею грудня 2010 року – найбільш потужним виступом білоруської опозиції проти Лукашенка. Правила проведення виборів у Білорусі суттєво відрізняються від українських. Абсолютне домінування провладних представників у виборчих комісіях, можливість для дострокового голосування (у серпні Ви не мусите любити тварин.

Ні, ну от чесно. Не мусите. Ви не мусите годувати вуличних приблуд, брати їх на перетримку чи лікувати. Зовсім не мусите їздити волонтером у притулок для бездомних цуциків чи оплачувати рахунки благодійного фонду, який виловлює бездомних чотирилапиків і прилаштовує їх у оселі.

Ви навіть не мусите репостити заклики про прилаштування  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм.

Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. .