Главное

Джон Траволта знайшов кіноляп в останньому фільмі Тарантіно - Горячие новости

15:32 09 Декабрь Киев, Украина

Джон Траволта знайшов кіноляп в останньому фільмі Тарантіно Джон Траволта знайшов кіноляп в останньому фільмі Тарантіно Корреспондент.net, Сьогодні, 15:18 0 17 Фото: thewrap.com Тарантіно "заплутався" в літаках Boeing Траволта помітив помилку у фільмі Тарантіно Одного разу в Голлівуді. Режисер допустив ляп з літаками Boeing.   Голлівудський актор Джон Траволта розповів про виявлений ним кіноляп в останньому фільмі американського режисера Квентіна Тарантіно Одного разу в Голлівуді, пише The Wrap.   Як відомо, дія картини відбувається в 1969 році.

У фільмі є епізод, у якому герой Леонардо ді Капріо - Рік Далтон - повертається додому з Італії на літаку.   "Голос за кадром говорить, що він полетів на Boeing 747. Що ж, перший випробувальний політ цієї моделі відбувся в лютому 1969-го, але вона увійшла в експлуатацію в січні 1970 року. Десять місяців різниці! Він мав би летіти на Boeing 707!" - розповів про помилку режисера Траволта.

  Нагадаємо, що Джон Траволта переплутав Тейлор Свіфт з її імітатором-трансвеститом.   Також ми писали, що американський кінорежисер Квентін Тарантіно розповів, які фільми вразили його найбільше у 2019 році.   Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.