Главное

Екс-главі міжрегіонального управління Мін'юсту обрано запобіжний захід у вигляді застави і носіння електронного браслета - Спец проект rezonans

09:21 26 Март Киев, Украина

Екс-главі міжрегіонального управління Мін'юсту обрано запобіжний захід у вигляді застави і носіння електронного браслета Колишньому керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Мін'юсту, підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди, в середу, 25 березня, Вищим антикорупційним судом обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 630,6 тис. грн, а також носіння електронного засобу контролю (браслет), повідомили в прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). "Суд частково задовольнив клопотання прокурора і детектива і застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 630,6 тис. грн", - поінформували на сайті САП у середу.

Крім того, на екс-чиновника покладено низку процесуальних зобов'язань, зокрема, прибувати до детектива, прокурора, слідчого, судді, суду щодо кожної вимоги; не виходити за межі місця проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детективу, прокурору або суду про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у справі; здати на зберігання в Державну міграційну службу України свої паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України; носити електронний засіб контролю (браслет). Термін дії заходів - до 25 травня 2020 року. У САП додали, що питання про оскарження запобіжного заходу буде вирішене після ознайомлення з повним текстом рішення суду. Як повідомлялося, екс-чиновник вимагав і щомісяця отримував від підлеглих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду, за те, що Західне міжрегіональне управління не перевіряло дотримання режиму відбування покарання ув'язненими і не здійснювало заходи контролю господарської діяльності в підпорядкованих установах виконання покарань.