Главное

Екс-заступник голови Київської ОДА Міщенко помер від коронавірусу - Читать в rezonans.info

15:02 29 Март Киев, Украина

Екс-заступник голови Київської ОДА Міщенко помер від коронавірусу Екс-заступник голови Київської ОДА Міщенко помер від коронавірусу Корреспондент.net, Сьогодні, 13:52 0 1495 Фото: facebook.com/lev.partskhaladz1 Від коронавірусу помер екс-заступник голови Київської ОДА Міщенко Міщенко мав складну форму діабету й останній тиждень боровся за життя в лікарні, але все ж помер у неділю вранці.   Колишній заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Міщенко помер від коронавірусу. Про це повідомив президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе у Facebook у неділю, 29 березня.   Парцхаладзе розповів, що в Міщенка, який був членом Ради директорів Конфедерації будівельників України, минулого тижня діагностували коронавірус.

Сьогодні він помер у лікарні.   "Він увесь тиждень боровся за життя. Але складна форма цукрового діабету і COVID-19 зробили своє", - написав Парцхаладзе.   Нагадаємо, що раніше в Україні зафіксували 418 випадків COVID-19.

За останню добу було виявлено 109 нових випадків коронавірусу, при цьому дані з ОРДЛО і тимчасово анексованого Криму недоступні.   Також повідомлялося, що в Києві вилікувалися двоє хворих на коронавірус. З учорашнього дня було виявлено ще вісім хворих. Серед них 11-річна дитина.