Главное

ЄС співчуває Афганістану в зв'язку з терактом в Кабулі - Читать всем на rezonans

10:14 19 Август Киев, Украина

ЄС співчуває Афганістану в зв'язку з терактом в Кабулі Європейський союз висловлює співчуття всім постраждалим у теракті на весільній церемонії в Кабулі і співчуває горю сімей, які втратили так багато своїх близьких, заявив офіційний представник Європейської зовнішньополітичної служби (ЄВС). "Ми поділяємо з афганським народом його прагнення до повного і міцного миру і будемо продовжувати працювати з ним для досягнення цієї мети", - йдеться в комюніке, поширеному в неділю в Брюсселі. За словами представника ЄВС, теракт був спрямований проти етнічних і релігійних громад хазарейців і шиїтів. "Європейський союз буде і надалі підтримувати Афганістан в його боротьбі з міжнародним тероризмом.

Украй важливо, щоб нинішні зусилля з досягнення міцного миру не були підірвані такими невибірковими нападами на цивільних осіб", - наголошується в заяві. Як повідомлялося, угруповання "Ісламська держава" взяло на себе відповідальність за вчинений напередодні теракт на весіллі в Кабулі. За повідомленнями низки західних ЗМІ, терористи розповсюдили в неділю в соцмережах заяву, в якій стверджують, що спочатку смертник підірвав бомбу. Потім, коли на місце події прибули співробітники сил безпеки, терористи підірвали замінований автомобіль.

Жертвами теракту стали не менше 63 осіб, 182 отримали поранення. У МВС зазначають, що серед жертв і поранених багато жінок і дітей. На весіллі були присутні не менше 1 тис. гостей.