Главное

Facebook примусили заблокувати сторінки прихильників президента Бразилії - Горячие новости

10:48 02 Август Киев, Украина

Facebook примусили заблокувати сторінки прихильників президента Бразилії Facebook вимушено заблокував сторінки 12 головних прихильників президента Бразилії Жаіра Болсонару, повідомила BBC News. Цих людей обвинуватили в розповсюдженні фейкових новин про суддів. У травні суд постановив заблокувати 12 профілів у Фейсбуці і 16 - в Твіттері. Серед них глава президентської партії Роберту Джефферсон і відомий бразильський бізнесмен Лусіану Ханг.

Раніше Facebook відмовився виконувати рішення суду. Керівництво компанії назвало його загрозою для свободи слова і буде оскаржувати в суді. Минулої п'ятниці Верховний суд Бразилії оштрафував Facebook за відмову заблокувати зазначені сторінки в усьому світі. Зараз доступ до них закритий тільки на території Бразилії.

Штраф склав 1,92 мільйона реалів (близько $ 368 тисяч). Він буде рости на 100 тисяч реалів щодня за невиконання. Поки немає інформації про штрафи щодо Twitter. У липні Facebook заблокував в Бразилії кілька десятків сторінок у Фейсбук і Інстаграмі.