Главное

Ферстаппен став переможцем дикої гонки у Бразилії - Читать всем на rezonans

22:01 17 Ноябрь Киев, Украина

Ферстаппен став переможцем дикої гонки у Бразилії Ферстаппен став переможцем дикої гонки у Бразилії iSport.ua, Сьогодні, 21:22 0 27 За підсумками гонки на подіум може піднятися Сайнс, який стартував останнім.   Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен став переможцем божевільного і дикого Гран-прі Бразилії.   Ферстаппен виграв кваліфікацію і без проблем зберіг своє перше місце, а ось Себастьян Феттель, що стартував другим, поступився своєю позицією Льюїсу Хемілтону.   Позиції лідерів змінилися після першої хвилі піт-стопів - Ферстаппен, заїхавши в бокси, ледь не зіткнувся на виїзді з Кубіцою, якого механіки непередбачливо відпустили в гонку.

Макс уникнув зіткнення, але пропустив вперед себе Хемілтона. Втім радість Льюїса завершилася дуже швидко, оскільки Ферстаппен миттєво наздогнав і обігнав британця.   У Феррарі зробили ставку на один піт-стоп, але прогадали - на Hard машини надто програвали всім противникам, тому довелося їхати в бокси вдруге. Щоправда, це вдалося зробити майже безболісно - Боттас активно переслідував Леклера кілька кіл, і його двигун не витримав.

Дирекція випустила машину безпеки, під якою в бокси заїхали Ферстаппен і обидва пілоти Феррарі, а ось Мерседес вирішив залишити Льюса на трасі без заміни гуми за 15 кіл до кінця, що дуже йому не сподобалося.   У Макса після відходу сейфіті-кара було 12 кіл на більш свіжих шинах, щоб повернути собі лідерство, але йому вистачило одного повороту, а ось Льюїс на старій гумі опинився під пресингом Альбона і двох Феррарі.   І тут сталося незрозуміле: Феттель і Леклер, ведучи боротьбу, трохи зачепили один одного і обидва зійшли - у Себа лопнула шина, а у Шарля зламалася підвіска.   Знову виїхала машина безпеки, під якою Мерседес прийняв незрозуміле рішення і покликав на піт-стоп Хемілтона, що опустився на четверте місце.

  Льюїс після відновлення гонки швидко пройшов Гаслі, а атакуючи Альбона, вибив його із траси. Фактично Льюїс позбавив того першого подіуму в кар'єрі. Божевільна кінцівка вивела Гаслі на друге місце, Хемілтон став третім, але якщо його оштрафують, то на подіумі буде Сайнс, який стартував останнім.       Новини від Корреспондент.net у Telegram.