Главное

Франківська міська лікарня отримала рентгенапарат та УЗД-апарат - Спец проект rezonans

23:03 11 Июнь Киев, Украина

Франківська міська лікарня отримала рентгенапарат та УЗД-апарат - Спец проект rezonans У КНП «Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня» відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги. Вартість будівництва – понад 16 мільйонів гривень. На урочистості з нагоди відкриття відділення завітали посадовці з обласної державної адміністрації, народні депутати України, керівництво міста, медичні працівники закладу. У новому відділенні встановили систему вентиляції та кондиціонування повітря, систему водопостачання та каналізації, влаштували перекриття даху.

Також провели внутрішні опоряджувальні роботи, обладнали бокс для автотранспорту, утеплили фасад та здійснили благоустрій навколишньої території. Всі роботи виконані на високому рівні. За кошти державного бюджету лікарня отримала рентгенапарат та УЗД-апарат. Читайте також: Кріогенний газифікатор: Коломийська ЦРЛ отримала нове обладнання Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! США та Україна є стратегічними партнерами з часів президентства Леоніда Кучми, коли офіційний Київ колекціонував подібні статуси у відносинах з іншими країнами.

Події останніх днів змушують оцінити партнерство за гамбурзьким рахунком. 7 червня відбулася телефонна розмова президентів США та України. Джозеф Байден не лише підтвердив готовність відстоювати суверенітет України під час зустрічі з Владіміром Путіним, Кожного разу, коли сайти-сміттярки постять чергову сенсацію про те, як якась блогерка-мільйонниця їздила на закупи в Емірати або святкувала день народження, в коментарях з’являються люди, які пишуть щось на зразок: «Та краще б вона за ті гроші…» і далі перелік всього, що за «ті гроші» можна було б зробити. Віддати «хлопчикам» (мене одну пересмикує, коли             21 січня 1978 року на Тарасовій горі у Каневі український дисидент Олекса Гірник здійснив акт самоспалення.

Він був із Калуша. Не знаю, чи обговорювало наше містечко тоді, у січні 1978 року, цей вчинок, чи тихо мовчало, лиш іноді перешіптуючись по закутках. Я народилася трохи пізніше, та й у житті радянської дитини не мало бути Ви коли-небудь чули фразу, що бути мамою не престижно? Я от випадково наткнулася на неї в соціальній мережі. Прочитала і замислилась: а й справді, часто бути мамою у нашому суспільстві не престижно.