Главное

Франківський молокозавод оштрафують на 70 тисяч - Экстренные новости

12:4914 Февраль Киев, Украина

Франківський молокозавод оштрафують на 70 тисяч - Экстренные новости В Івано-Франківську оштрафують молокозавод. Про це сьогодні, 14 лютого, повідомили під час звіту Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за 2019 рік. Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський розповів, що франківський молокозавод оштрафують на 70 тисяч гривень. “Ми склали протокол, потім винесуть висновок.

Ми виявили, що система ХАССП там не дієва, і це дає їм змогу пакувати не те, що треба”, – додав Гурський. Також він зазначив, що зараз важливе питання – якість харчування дітей в освітніх закладах. “Спочатку ми перевіряли якість тих продуктів, які вживають діти, на показники безпечності, цифри були дуже цікаві. 11 виробників масла ми змінили, 7 тисяч кілограмів овочів не допустити до їдалень”,- додає Гурський.

Також почали відбирати воду з приміщень, де готують їсти, для перевірки на санітарний стан. Взяли 746 взірців, з яких 4,6% не відповідали нормам. Нагадаємо, що раніше в Україні перевіряли вершкове масло – на Прикарпатті знайшли найбільше фальсифікату. Опісля стало відомо, що фальсифіковане масло з Прикарпаття планували постачати в садочки Чернівців.  Згодом, міський голова Івано-Франківська доручив розпочати перевірку продукції «Івано-Франківського молокозаводу». Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Адвокат ексберкутівців Тамтури та Маринченка, яким інкримінували участь у розстрілі протестуючих на Інститутській у лютому 2014 року та яких у грудні 2019 року обміняли на громадян України, утримуваних бойовиками, заявив, що вони повернулися до Києва.

І це далеко не випадковий крок. Перш за все, мене не здивує, якщо обидва ексберкутівці перебувають під озброєною охороною Національної Літопис Галицький “Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що без попередження відвідав Івано-Франківську установу виконання покарань №12 і виявив низку порушень. Водночас він вказав, що в’язниця на «пристойному рівні». Він повідомив, що ця в’язниця «без фантастичних досягнень, але і без відвертих жахів».

«З негативу — відсутні змішувачі та шланги для душу, що потече з труби, за Чому деякі люди тяжіють до накопичення зайвих речей і чому так важко їх позбутися? Не так давно я потрапила на одну з програм особистісного розвитку. І одним із практичних домашніх завдань було таке: за одне прибирання позбутися 100 зайвих речей. Ось тут я і зависла. Це виявилося неможливою місією для мене.