Главное

Генконсульство Польщі у Львові призупиняє роботу через епідситуацію в місті - Последние новости

22:42 08 Август Киев, Украина

Генконсульство Польщі у Львові призупиняє роботу через епідситуацію в місті Генконсульство Польщі у Львові призупиняє роботу через епідситуацію в місті Наразі до Польщі, як і решти країн ЄС, можуть в’їхати лише окремі категорії українців. Генеральне консульство Польщі у Львові з 10 серпня припиняє прийом візових анкет. Візові анкети, а також заяви з метою отримання чи продовження дії Карти поляка тимчасово не прийматимуть як у консульстві, так і у візових центрах. Про це йдеться у повідомленні на сайті генконсульства.

Згідно з ним прийом осіб у всіх випадках, які не вимагатимуть невідкладного втручання консула, призупинено до 14 серпня через епідемічну ситуацію в регіоні. Видача поданих у консульство документів буде здійснюватися з 17 серпня. У дипломатичній установі повідомляють, що режим роботи може бути змінено відповідно до розвитку епідемічної ситуації. Додатково зазначається, що громадяни Республіки Польща, які опинилися у складній та неочікуваній ситуації, котра вимагає невідкладного втручання консула, зможуть зв’язатися з консульством за номером +38 095 2600 200.

"Це екстрений номер виключно для громадян Республіки Польща, яким потрібна консульська допомога", - уточнили в консульстві. Львівська область з кінця червня перебуває на першому в Україні місці за кількістю хворих на коронавірус серед регіонів. Станом на ранок 8 серпня ковід-19 діагностували у майже 11 тисяч осіб. Наразі до Польщі, як і решти країн Євросоюзу, можуть в’їхати лише окремі категорії українців, зокрема, сезонні працівники, студенти польських університетів та члени сімей громадян країн ЄС.