Главное

Гладковський оскаржує в суді результати перевірок його декларацій - Последние новости

19:04 14 Февраль Киев, Украина

Гладковський оскаржує в суді результати перевірок його декларацій До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов екс-заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), повідомляє прес-служба ОАСК у четвер. "Позивач просить суд визнати протиправними та скасувати рішення НАЗК про результати повної перевірки його декларацій за 2015 (виправленої) та 2016 рік", - йдеться в повідомленні. Серед інших вимог позову - скасувати рішення НАЗК, яким було затверджено висновок щодо виявлення ознак правопорушення, пов'язаного з корупцією, та направлено рішення про результати перевірки декларації Гладковського за 2015 рік до Національного антикорупційного бюро України. "Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження в адміністративній справі", - зазначили в суді.

Як повідомлялося, НАЗК під час повної перевірки декларації колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів, повідомляється на сайті НАЗК. "Гладковський у декларації за 2015 рік (виправленій) не зазначив вартості належних йому корпоративних прав у кіпрській компанії Ri-System Ltd. та наявності у члена сім'ї (сина) корпоративних прав у ТОВ "Київбіоенерго". Також у декларації відсутні відомості про автомобіль, який належить сину.

Загальна сума встановлених недостовірних відомостей... становить майже 1,3 млн грн", - повідомляють у НАЗК. Висновки щодо ознак кримінального злочину направлено до НАБУ. Теги: #декларація #гладковський #суд #назк .