Главное

Глава ЦВК Білорусі прокоментувала візит Тихановської - Экстренные новости Украина

01:38 15 Август Киев, Украина

Глава ЦВК Білорусі прокоментувала візит Тихановської Глава ЦВК Білорусі прокоментувала візит Тихановської Корреспондент.net, Вчора, 23:59 0 412 Фото: tut.by Світлана Тихановська розмовляла із правоохоронцями в будівлі ЦВК У будівлі Комісії з кандидатом дійсно зустрілися високопоставлені представники правоохоронних органів республіки, підтвердила глава ЦВК.   Глава білоруської ЦВК Лідія Єрмошина підтвердила, що кандидат у президенти Світлана Тихановська записала відеозвернення до народу в її кабінеті після бесіди із двома чиновниками з МВС. Про це вона заявила в інтерв'ю виданню КП Беларусь, опублікованому у п'ятницю, 14 серпня.   "Це мій диван.

Вона записувала це звернення (в моєму кабінеті) без мене", - зізналася Єрмошина.   За її словами, Тихановська принесла скаргу в ЦВК у супроводі журналістів. Тоді глава Комісії і запросила її до свого кабінету.   "Ми запросили її до мене в кабінет, оскільки з нею хотіли зустрітися, скажімо так, два високопоставлених співробітники правоохоронних органів.

Я їх представила", - зазначила Єрмошина.   Також глава ЦВК підкреслила, що разом із кандидатом залишився її адвокат, тоді як сама Єрмошина пішла з кабінету.   Нагадаємо, 11 серпня Світлана Тихановська записала відеозвернення, в якому заявила, що "опинилася перед дуже важким вибором і самостійно прийняла рішення".   Раніше опозиційний кандидат поїхала в Литву.