Главное

Глава госпіталю МВС заявляє, що перебіг COVID-19 поважчав - Горячие новости

01:37 22 Ноябрь Киев, Украина

Глава госпіталю МВС заявляє, що перебіг COVID-19 поважчав Глава госпіталю МВС заявляє, що перебіг COVID-19 поважчав Корреспондент.net, Сьогодні, 00:32 0 54 Кількість пацієнтів з важким і надважким перебігом захворювання COVID-19 - збільшується Знизити зростання захворюваності в Україні може тільки посилення карантинних заходів, вважає головний лікар госпіталю Міністерства внутрішніх справ.   Головний лікар госпіталю Міністерства внутрішніх справ України Юрій Сак заявляє про зростання кількості  пацієнтів з важким і надважким перебігом захворювання COVID-19. Про це, в суботу, 21 листопада, він заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна".   "Ми бачимо, дійсно, зростання надважких випадків.

І неминуче зростає летальність. Що ми бачимо за останні два-три тижні: по своєму госпіталю можу сказати, що за цей час відбулося зростання надходження пацієнтів з ускладненими формами", - розповів головлікар.   Головлікар розповів, що в його госпіталі спостерігають дистанційно пацієнтів з легкою формою захворювання, у яких немає ускладнень у вигляді, наприклад, пневмонії.   "Ми сьогодні займаємося лікуванням пацієнтів, у яких розвинулися ускладнення коронавірусної інфекції - найчастіше зустрічається коронавірусна пневмонія.

Ця тенденція наростає. На сьогоднішній день у мене в госпіталі перебувають 30 важких пацієнтів, які вимагають кисневої терапії, які потребують комплексної терапії, і ми бачимо, що кожен день кільість таких пацієнтів зростає, динаміка тільки збільшується", - підкреслив медик.   На його думку, щоб запобігти подальшому поширенню коронавірусної інфекції нового типу, слід посилити карантин в країні.   "Локдаун або обмежувальні заходи - це один з методів.

Це підтвердить кожен епідеміолог, який займається серйозно будь-якою інфекцією. На сьогоднішній день це найбільш дієві і прості методи. Так, це боляче для економіки. Будь-який економіст зараз вступить зі мною, як з лікарем, в дискусію, і скаже: "Ні, хвилиночку, давайте поговоримо: ми знищимо економіку і державі буде дуже важко".

Але на сьогоднішній день, якщо ми говоримо про життя людей, то дійсно потрібно застосовувати більш рішучі заходи. Більш жорсткі. А "карантин вихідного дня "- це навіть не карантин. Це просто певні обмеження в роботі якихось закладів.

Це навіть не напівзахід", - резюмував Сак.   Нагадаємо, в Україні почали штрафувати за відсутність маски. Покарання буде не тільки за відсутність маски в громадському місці, а й за її неправильне носіння, зокрема, якщо вона не буде закривати ніс. Штраф від 170 до 255 гривень доведеться заплатити відразу ж на місці.