Главное

Грета Тунберг їде зі США до Європи на катамарані - Спец. Материалы

23:17 13 Ноябрь Киев, Украина

Грета Тунберг їде зі США до Європи на катамарані Грета Тунберг їде зі США до Європи на катамарані Корреспондент.net, Сьогодні, 21:47 0 236 Фото: twitter.com/GretaThunberg Шведська активістка Тунберг повертається зі США до Європи на катамарані Кліматична активістка перетне Атлантику на 15-метровому екологічному катамарані, який належить австралійській сім'ї. Активістка Грета Тунберг вирушила з Північної Америки до Європи через Атлантику на 15-метровому екологічному катамарані. Про це повідомляє Associated Press у середу, 13 листопада. Тунберг повідомила, що вона вирушила з Вірджинії на катамарані, який належить австралійській сім'ї.

Вона хоче прибути до Європи вчасно, щоб потрапити на нараду ООН з клімату, яка відбудеться на початку грудня в Мадриді. Човен, який називається La Vagabonde, практично не залишає вуглецевого сліду, має сонячні батареї та гідрогенератори для виробництва енергії. У ньому також є туалет, на відміну від яхти, на якій Тунберг припливла з Британії в Нью-Йорк в серпні. Тоді на яхті було тільки відро.

Власники човна - Райлі Вайтлум і Елейн Кереусі, австралійська пара, яка подорожує світом зі своєю 11-місячною дитиною Ленні. Сім'я, яка має багато дописувачів в інтернеті, відгукнулася на заклик Тунберг в соцмережах про поїздку в Європу без викидів вуглецю. З ними також пливе досвідчена морячка Ніккі Хендерсон. Поїздка може зайняти від двох до чотирьох тижнів у складних умовах.

Листопад вважається міжсезонням для плавання через Атлантику. У вівторок Тунберг повідомила, що температура впала до одного градуса за Цельсієм і почав йти мокрий сніг. Нагадаємо, раніше Путін заявив, що не поділяє захоплення щодо виступу 16-річної еко-активістки. Він висловив упевненість, що Грета - "добра дівчинка", але припустив, що їй ніхто не пояснив, що "сучасний світ складний і різноманітний".

У відповідь на це Тунберг поміняла опис у Twitter. Тепер опис в профілі Тунберг говорить: "Добра, але погано інформована дівчинка". Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: катамаран,&nbsp активисты,&nbsp Атлантический океан,&nbsp изменение климата .