Главное

Громадяни України та Киргистану постраждали під час аварії літака у Казахстані - СМИ rezonans

16:44 28 Декабрь Киев, Украина

Громадяни України та Киргистану постраждали під час аварії літака у Казахстані Троє іноземних громадян постраждали під час аварії літака біля Алмати, повідомив аким міста Бакитжан Сагінтаєв. "Зустрівся з лікарями клінік міста, в яких перебувають 49 постраждалих в авіакатастрофі біля Алмати. (...) Серед постраждалих двоє громадян України, один із Киргизстану", - написав Сагінтаєв у соцмережах у суботу. "Із моменту госпіталізації лікарі, психологи, медперсонал безперервно надають всю необхідну допомогу.

Проведено 19 оперативних втручань", - зазначив аким. Він наголосив, що постраждалих виведено з травматичного шоку, після поліпшення динаміки їх переводять із реанімації до відділення. "Із боку акимату надається уся необхідна допомога незалежно від громадянства", - зазначив Сагінтаєв. Літак Fokker-100 авіакомпанії Bek Air сполученням Алмати-Нур-Султан у п'ятницю вранці після вильоту з аеропорту втратив висоту, пробив бетонну огорожу, зіткнувся з двоповерховою будівлею та впав у районі житлового сектора.

За даними Комітету з НС МВС Казахстану, загинули 12 осіб, зокрема командир повітряного судна Марат Муратбаєв, постраждали 67 осіб. Загалом на борту літака перебували 93 пасажири та п'ять членів екіпажу. На борту літака перебували чотири іноземці, громадяни України, Киргизстану та Китаю, всі вони живі. Урядова комісія представить попередні висновки з причин і обставин аварії до 10 січня.