Главное

Грузія може призупинити пряме авіасполучення з Іраном через небезпеку поширення коронавірусу - Горячие новости

20:11 22 Февраль Киев, Украина

Грузія може призупинити пряме авіасполучення з Іраном через небезпеку поширення коронавірусу Координаційна рада, створена в Грузії за дорученням прем'єр-міністра в зв'язку з коронавірусною інфекцією, вже два дні обговорює можливу зупинку прямого авіасполучення з Іраном, де погіршилася епідемситуація через коронавірус, повідомив керівник Національного центру з контролю за захворюваннями Аміран Гамкрелідзе. "У сусідньому Ірані, з яким у нас інтенсивні туристичні та бізнес-відносини, епідситуація з коронавірусу, на жаль, погіршується, що є серйозною проблемою для його сусідів. Деякі країни, зокрема, Кувейт, Ірак вже прийняли рішення і, відповідно, і в Грузії теж будуть прийняті необхідні рішення", - сказав Гамкрелідзе журналістам у суботу. При цьому він зазначив, що, будучи членом координаційної ради, дав свої рекомендації.

"Однак остаточне рішення приймає рада", - уточнив Гамкрелідзе. Між тим, як повідомили "Інтерфаксу" в Тбіліському міжнародному аеропорту, іранські авіакомпанії Zagros Airlines і Taban Airline скасували рейси, які в суботу вони повинні були виконати з Грузії в Іран. За словами представника аеропорту, рішення про це було прийнято самими іранськими авіакомпаніями. Раніше в суботу повідомлялося, що в Ірані помер ще один заражений коронавірусом Covid-19.

Усього в Ірані вже п'ять осіб померли через захворювання, викликане цим вірусом. Крім того, підтвердилася інформація про 10 нових випадків зараження. Вісім людей госпіталізували в місті Кум, ще два в Тегерані. Всього в країні виявлено 28 випадків зараження.