Главное

Кабінет міністрів затвердив програму діяльності - Это удивило всех

01:47 03 Апрель Киев, Украина

Кабінет міністрів затвердив програму діяльності Кабінет міністрів затвердив програму діяльності Корреспондент.net, Вчора, 23:58 0 153 Фото: kmu.gov.ua Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Глава уряду поділився пріоритетами програми і підкреслив, що її деталі оприлюднять пізніше.   Кабінет міністрів затвердив програму діяльності, яка найближчим часом буде представлена ​​на розгляд Верховної Ради. Про це 2 квітня повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.   "Із самого початку діяльності нашого уряду ми виділили системні пріоритети.

Безумовно, пандемія коронавірусу внесла серйозні корективи в нашу роботу. Але ми не відмовляємося від запланованих змін і реформ та обов'язково продовжимо їх втілювати, незважаючи на COVID-19", - написав глава Кабміну.   Він поділився пріоритетами програми і підкреслив, що її деталі оприлюднять пізніше.   "Наша програма реалістична, а підходи - відповідальні.

Перший напрямок роботи - це подолання ризиків для життя і здоров'я наших громадян. Другий - відновлення економічного зростання", - зазначив прем'єр.   Фото: t.me/Denys_Smyhal   Кабмін погіршив макроекономічний прогноз   Раніше Шмигаль заявив, що Кабмін розглядає варіанти можливого ослаблення карантину для запуску економіки.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.