Главное

Кабмін хоче профінансувати ремонт в офісі президента - Экстренные новости

10:50 01 Апрель Киев, Украина

Кабмін хоче профінансувати ремонт в офісі президента Кабмін хоче профінансувати ремонт в офісі президента Корреспондент.net, Сьогодні, 10:31 0 37 Фото: Корреспондент.net Кабмін планує дати гроші на ремонт будівлі офісу президента Проект постанови передбачає виділення 1,7 млн грн "для проведення протиаварійних робіт".   Кабінет Міністрів планує виділити гроші з резервного фонду держбюджету на ремонт у будівлі офісу президента. Проект відповідного розпорядження розглянуть на засіданні уряду в середу, 1 квітня.   "Виділити Державному управлінню справами 1741,378 тис.

гривень для проведення протиаварійних робіт, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації в адміністративній будівлі по вул. Банковій, 11 в м.Києві", - сказано в документі.   При цьому в пояснювальній записці до проекту уточнюється, що йдеться про будівлю офісу президента в Києві.   Нагадаємо, що Кабмін очікує падіння ВВП в 2020 році на 4,8%.

Прем'єр підкреслив, що на початку року прогнозувалося зростання на 3,7%, але у зв'язку з пандемією все змінилося.   Також повідомлялося, що глава Мінфіну прокоментував можливість дефолту. Сергій Марченко заявив, що держава повинна виконувати свої зобов'язання перед міжнародними партнерами.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.