Главное

“Карпатнафтохіміку” загрожує закриття: калуські депутати звернулися за допомогою до президента та Верховної Ради - Расследование редакции

05:15 15 Февраль Киев, Украина

“Карпатнафтохіміку” загрожує закриття: калуські депутати звернулися за допомогою до президента та Верховної Ради 13 лютого відбулася позачергова сесія Калуської міської ради, на якій прийняли звернення до президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова та міністра інфраструктури Владислава Криклія. Про це повідомляє газета “Нафтохімік-Калуш”. У зверненні, зокрема, зазначалося, що Калуська мiська рада стурбована ситуацією, яка складається у товаристві з обмеженою відповідальністю «КАРПАТНАФТОХІМ» i можливою зупинкою пiдприємства, на якому зараз працюють 2792 працiвникiв:

“Це пiдприємство є одним з найбiльших платникiв податків в Iвано-Франківськiй областi та в м. Калушi, тому припинення виробничої дiяльностi матиме негативний вплив на бюджети всiх рiвнiв Iвано-Франкiвської областi, ринок праці, та призведе до соцiально-економічного вибуху в регiонi.

Така ситуацiя склалася в зв’язку з неконкурентним середовищем для вiтчизняного виробника, спричиненого рiзким зростанням обсягiв імпорту в Україну та демпiнговими цiнами на соду каустичну, поліетилен та полiвiнiлхлорид i високим тарифом на залiзничнi перевезення”, – йдеться у зверненні.

Беручи до уваги все вищесказане, калуські депутати попросили вжити вiдповiдних заходiв для захисту вiтчизняного товаровиробника i пiдтримали наступні заяви та клопотання поданi ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»: – заяву про порушення та проведення спецiального розслiдування щодо iмпорту в Україну соди каустичної незалежно вiд країни походження та експорту; – заяву про порушення та проведення спецiального розслiдування щодо iмпорту в Україну полiетилену та полівінілхлориду незалежно вiл країни походження та експорту; – клопотання щодо зниження регульованих тарифiв на залiзничнi перевезення. Калуські депутати також зазначили, що вони переконані, що президент України та Кабiнет Мiнiстрiв України втрутяться в цю ситуацiю i стануть на захист iнтересiв громади та вiтчизняного товаровиробника. Звернення підтримали усі 33 депутати, що були присутні на засіданні позачергової сесії Калуської міськради. Читайте також: у Калуші викрили нарколабораторію, у якій виготовляли 40% чорного ринку психотропів (ФОТО).

Фото – Нафтохімік-Калуш Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Адвокат ексберкутівців Тамтури та Маринченка, яким інкримінували участь у розстрілі протестуючих на Інститутській у лютому 2014 року та яких у грудні 2019 року обміняли на громадян України, утримуваних бойовиками, заявив, що вони повернулися до Києва. І це далеко не випадковий крок. Перш за все, мене не здивує, якщо обидва ексберкутівці перебувають під озброєною охороною Національної Літопис Галицький “Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що без попередження відвідав Івано-Франківську установу виконання покарань №12 і виявив низку порушень. Водночас він вказав, що в’язниця на «пристойному рівні».

Він повідомив, що ця в’язниця «без фантастичних досягнень, але і без відвертих жахів». «З негативу — відсутні змішувачі та шланги для душу, що потече з труби, за Чому деякі люди тяжіють до накопичення зайвих речей і чому так важко їх позбутися? Не так давно я потрапила на одну з програм особистісного розвитку. І одним із практичних домашніх завдань було таке: за одне прибирання позбутися 100 зайвих речей. Ось тут я і зависла.

Це виявилося неможливою місією для мене. Це при тому, що,             Мій син та я сприймаємо зиму абсолютно по-різному. Я сумую за кучугурами снігу з мого дитинства, за тим відчуттям, коли ти залишаєш в снігу глибокі сліди, за нашестями сніжинок, які, здається, приходять у твоє місто ледь не назавжди, за засніженими вечорами, якими тато вчив мене кататися на ковзанах. Для мого сина сніг – це .