Главное

Керівництво міста зустрілось з родинами воїнів-інтернаціоналістів - Спец проект rezonans

15:42 14 Февраль Киев, Украина

Керівництво міста зустрілось з родинами воїнів-інтернаціоналістів Світлана Данилівна ледве стримує сльози коли згадує – 25 грудня 1979 року. Саме того дня на територію Республіки Афганістан було введено радянські війська. Події тих років назавжди змінили життя матері двох синів. І таких історій тут понад двадцяти.

У переддень дня воїна – інтернаціоналіста та у зв’язку з 31-ю річницею виведення військ із Республіки Афганістан батьки, дружини, друзі та учасники бойових дій зібралися в стінах Херсонської міської ради аби вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся. Такі зустрічі вже стали незмінною традицією, розповідає голова Херсонської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Валерій Міщенко. А будь-яка проблема їх організації чи родин загиблих воїнів-інтернаціоналістів завжди вирішується. Воїнів-інтернаціоналістів завжди будуть пам’ятати крізь роки.

А їх подвиг і патріотичність є незмінним взірцем для молоді,- ділиться херсонський міський голова Володимир Миколаєнко. Тому допомога учасникам бойових дій в Афганістані та їх сім’ям є одним із пріоритетних завдань місцевої влади. Зокрема, з нагоди Дня воїна-інтернаціоналіста за рахунок коштів міського бюджету було надано адресну грошову допомогу 21-їй херсонській родині Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд. .