Главное

Китай вперше запустив ракету в космос з морського старту - Спец. Материалы

08:13 15 Сентябрь Киев, Украина

Китай вперше запустив ракету в космос з морського старту Китай вперше запустив ракету в космос з морського старту Корреспондент.net, Сьогодні, 07:39 0 16 Фото: Синьхуа Запуск ракети-носія Чанчжен-11 На орбіту виведені дев'ять космічних апаратів, що належать до супутникового угруповання Цзілінь-1 Гаофень 03-1. Китай вперше успішно запустив у космос ракету-носій з морського старту в Жовтому морі. Про це повідомляє Синьхуа у вівторок, 15 вересня. Зазначено, щоб були виведені на задану орбіту відразу дев'ять супутників.

"Ці супутники, які стосуються супутникового угруповання Цзілінь-1 Гаофень 03-1 (Jilin-1 Gaofen 03-1), були запущені о 09:23 за пекінським часом за допомогою ракети-носія Чанчжен-11 - першої в Китаї ракети-носія морського базування", - йдеться в повідомленні. Ідеться про три оптичних супутники з функцією відеозйомки (серед яких апарати Центрального телебачення Китаю і китайського інтернет-сервісу відеохостингу Bilibili) і шести супутниках для гіперспектральної зйомки земної поверхні. Як зазначає агентство, апарати будуть використовуватися для отримання фото та відео земної поверхні з високою роздільною здатністю, які будуть застосовуватися для оцінки стану національних земельних ресурсів, міського планування, при ліквідації наслідків стихійних лих і в інших сферах. Запуск став 346-м за рахунком успішним стартом для ракет-носіїв серії Чанчжен.

Раніше ЗМІ повідомили, що Китай запустив у космос невідомий об'єкт. Мережа космічного спостереження США назвала його NORAD ID 46395. Китай запустив нову глобальну навігаційну систему Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: Китай,&nbsp спутник,&nbsp Роскосмос,&nbsp ракета,&nbsp ракета-носитель,&nbsp ракеты,&nbsp фото,&nbsp космонавтика .