Главное

Київ розгляне можливість збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною - нарада у Шмигаля - Читать всем на rezonans

14:53 22 Апрель Киев, Украина

Київ розгляне можливість збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною - нарада у Шмигаля Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив опрацювати шляхи активізації туризму між Україною та Туреччиною. "Українці входять до списку найчисленніших туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми маємо розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси до популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами", - цитує Шмигаля прес-служба уряду за результатами наради. Також прем'єр наголосив, що необхідно розробити сприятливі умови для залучення в Україну туристів із Туреччини.

"Окрім великих міст, варто розглянути можливість розвитку напрямків до санаторних курортів, які будуть цікаві для подорожей усією родиною", - сказав він. Зі свого боку посол України в Туреччині Андрій Сибіга додав, що для туристів із Туреччини можуть бути цікавими українські міста Кам'янець-Подільський і Хотин. Також учасники наради обговорили можливість взаємного визнання між Україною і Туреччиною майбутніх сертифікатів здоров'я, які розробляються в Європейському Союзі, що допоможе значно збільшити потік туристів між державами в період пандемії. "За підсумками наради Денис Шмигаль дав доручення відповідним відомствам опрацювати питання можливості збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною та розглянути шляхи спрощення системи відвідування України вакцинованими громадянами Туреччини", - йдеться в повідомленні.