Главное

Київрада вдвічі знизила малому та середньому бізнесу плату за оренду коммайна з 11 березня до кінця липня - rezonans.info

19:32 26 Март Киев, Украина

Київрада вдвічі знизила малому та середньому бізнесу плату за оренду коммайна з 11 березня до кінця липня Депутати Київської міської ради підтримали ініціативу київського мера Віталія Кличка і надали 50-відсоткові пільги для малого та середнього бізнесу на оренду комунального майна на період обмежувальних заходів у рамках боротьби із захворюванням Covid-19. Як повідомляється на офіційному сайті Кличка, пільга діятиме до 31 липня поточного року. За словами мера, права на ці пільги, згідно з рішенням Київради, набули чинності з 11 березня. У разі ж неможливості використання об'єкта так само тимчасово, до 31 липня, орендарі комунального майна майже звільняються від оплати за договорами оренди: вартість оренди на цей період у такому разі буде знижено до 1 грн.

"Ми обіцяли і знайшли механізм, як зменшити фінансове навантаження на малий і середній бізнес, що працює у столиці... Поки що невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи... Але ми сьогодні зробили серйозний жест підтримки", - сказав Кличко. В українській столиці нині майже 900 тис.