Главное

Кличко щодо справи про держзраду: Проти мене йде політична боротьба - Читать всем на rezonans

16:42 09 Ноябрь Киев, Украина

Кличко щодо справи про держзраду: Проти мене йде політична боротьба Мер Києва Віталій Кличко заявив, що причиною обвинувачення його в державній зраді є політична боротьба. Про це він сказав у коментарі журналістам під час Міжнародного економічного форуму, який відбувається сьогодні в Києві, повідомляє "Укрінформ". "Не таємниця, що Кличко заважає, не таємниця, що проти мене йде політична боротьба, не таємниця, що мене звинувачують і кажуть, що Кличко містом не керує, розкрадання бюджету йде, багато різних спекуляцій. А зараз якась людина звернулася до суду, змусила суд відкрити справу навіть про держзраду", – нагадав столичний мер.

Він підкреслив, що відкритий і готовий до будь-яких перевірок. "Не таємниця, що сьогодні канал "1+1" став політичним інструментом, і хто за цим стоїть, за цим каналом, і хто хоче стати мером – генеральний продюсер каналу "1+1". Нечесна боротьба, але я нічого не боюся, мені ховати нема чого", – додав сказав Кличко. Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у справі про державну зраду, в якій фігурує Кличко.

Про це відомство повідомило у відповідь на запит "РБК-Україна" 6 листопада. Постанову про необхідність відкрити кримінальне провадження щодо Кличка та його заступників Вищий антикорупційний суд України ухвалив 18 жовтня. Згідно з матеріалами справи, ідеться про самовільне захоплення земельних ділянок, несанкціоновану забудову та самовільну реконструкцію житлових та нежитлових споруд у Києві. "Наш Київ" повідомив, що до суду звернулося кілька депутатів Київської міської ради.