Главное

Кличко відвідав Олександрівську лікарню і показав палату Шахова та інших інфікованих коронавірусом. Відео - Редакция rezonans.info

19:29 30 Март Киев, Украина

Кличко відвідав Олександрівську лікарню і показав палату Шахова та інших інфікованих коронавірусом. Відео Кличко казав, що Олександрівська лікарня зараз є базовою, у неї привозять практично всіх столичних пацієнтів із підозрою на коронавірус. "Якщо збільшуватиметься кількість хворих, ми будемо лікувати їх і в інших визначених та підготовлених для цього лікарнях", – заявив він 25 березня. Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, станом на 26 березня загальна кількість інфікованих у світі перевищила 490 тис. осіб, із них 22 169 людей померли, понад 118 тис. – одужало. В Україні, за інформацією Міністерства охорони здоров'я, станом на ранок 26 березня лабораторно підтверджено 156 випадків захворювання COVID-19, п'ятеро осіб померли (після цього місцева влада заявляла про нові випадки інфікування). Мер Києва повідомив, що 26 березня кількість інфікованих коронавірусом у Києві зросла до 40.