Главное

Кличко: Всі сім'ї загиблих в АТО героїв-захисників мають право на отримання земельних ділянок або компенсації у вигляді матеріальної допомоги - Расследование редакции

15:29 07 Июль Киев, Украина

Кличко: Всі сім'ї загиблих в АТО героїв-захисників мають право на отримання земельних ділянок або компенсації у вигляді матеріальної допомоги Усі сім'ї героїв-захисників, які загинули в Антитерористичній операції (АТО) на Донбасі, мають право на отримання земельних ділянок або компенсації у вигляді матеріальної допомоги, заявив мер Києва Віталій Кличко. "У Києві на сьогодні 398 сімей героїв-захисників, які загинули в АТО. Члени сімей мають право на отримання земельних ділянок або компенсації у вигляді матеріальної допомоги. За 2019-2020 роки до Департаменту соціальної політики надійшло 25 рішень комісій.

За якими трьом заявникам минулого року виплатили матеріальну допомогу на загальну суму 2,5 млн грн. Декілька справ повернули на доопрацювання. Інші проекти рішень проходять різні етапи узгодження. Сьогодні ми маємо ухвалити рішення про надання компенсації ще п'ятьом членам сімей загиблих героїв.

Розмір виплати на одну людину становить 878 800 грн", - зазначив Кличко на початку засідання Київради у вівторок. Він зазначив, що кошти на виплату цієї допомоги передбачені у міській цільовій програмі "Турбота. Назустріч киянам". На 2019-2021 роки - майже 51 млн грн.