Главное

Комунальне підприємство передало громаді Калуша дев’ять приміщень - Это удивило всех

01:27 05 Август Киев, Украина

Комунальне підприємство передало громаді Калуша дев’ять приміщень Нещодавно Калуська міська рада затвердила рішення, за яким комунальне підприємство «Водотеплосервіс» передало на баланс управління комунальної власності територіальної громади міста одразу дев’ять приміщень. Три з них — на вулиці Євшана (будівлі міської каналізаційної насосної станції, трансформаторної підстанції та виробниче приміщення).  Інші приміщення – будівля каналізаційної насосної станції на вулиці Мостиська, будівлі насосних станцій на вулицях Малицької і Богдана Хмельницького, теплопункт на вулиці Б. Хмельницького, 49а. Ще дві передані об’єкти – будівлі котелень на вулиці Малицької та на вулиці Січинського, пишуть “Вікна“.

У червні «Водотеплосервіс» передав місту приміщення теплопункту на вулиці Січових Стрільців, 7а та виробниче приміщення на вулиці Рубчака, 3. Раніше приймалися аналогічні рішення щодо споруд колишнього водозабору «Хотінь» та котельні на вул. Писарська. Усі ці будівлі не використовуються у виробничій діяльності підприємства і їх можна буде реалізувати через аукціон.

До теми: Калуська міська рада отримала два штрафи за ігнорування рішення суду Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Україна публічно отримує ляпаси по своєму іміджу в світі через ірраціональне прагнення Володимира Зеленського добитися припинення вогню на Донбасі. Власне, сам президент постає у кумедному світлі, що не відповідає його нинішньому статусу. Телефонна розмова Зеленського та Путіна в останню неділю липня продемонструвала, що господар Кремля чітко знає, чого він хоче та як донести відповідні прагнення Коли я була маленькою, то уявляла собі героїв-пожежників або військових. Моє покоління було не надто балуване анімаційними та художніми фільмами про суперменів, а Іванушки-дурачки з руско-совєцьких казок якось до героїв не дотягували.

Котигорошки та вернидуби теж не дуже були в пошанівку. Тому герої мого часу – обов’язково у формі (пожежній чи військовій), з такими здоровенними  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.